Aktualności

2023.02.10

DLF nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi 2023

Z przyjemnością informujemy, że firma DLF po raz kolejny została wyróżniona za swoją doskonałą jakość obsługi. Wcześniej dwukrotnie otrzymaliśmy godło "Dbamy o Jakość Obsługi" oraz pięciokrotnie "Gwiazdę Jakości Obsługi", co przyznaje niezależna instytucja Polski Program Jakości Obsługi. W 2023 roku DLF otrzymała już szóstą "Gwiazdę Jakości Obsługi", co czyni nas jedną z najbardziej przyjaznych firm w Polsce.

Nasza nagroda została przyznana na podstawie badania satysfakcji klientów, którzy oceniali naszą obsługę, terminowość, czas oczekiwania na obsługę, rodzaj asortymentu, jego cenę i prawdopodobieństwo rekomendacji marki innym konsumentom. Polski Program Jakości Obsługi wyróżnia tylko niewielki wybór firm, które zdobywają to prestiżowe wyróżnienie, a decyzja o przyznaniu "Gwiazdy Jakości Obsługi" zależy od samych klientów.

Jesteśmy niezmiennie dumni z wysokiej jakości usług, które świadczymy. Chcielibyśmy podziękować szczególnie pracownikom działu obsługi klienta oraz serwisu za ich ciężką pracę i zaangażowanie.

2023.02.09

Diamenty Forbes 2023

Z ogromną przyjemnością informujemy, że po raz kolejny nasza firma została Laureatem Diamentów Forbes! „Diamenty Forbesa” to ukazujący się co roku ranking przedsiębiorstw, które najbardziej zwiększyły swoją wartość w okresie ostatnich trzech lat. Jest to potwierdzenie siły, dynamiki rozwoju, budowania wartości i jakości marki oraz biznesu, które szczególnie zyskują na znaczeniu w obecnych, trudnych czasach. Firma DLF spełniła wszystkie brane pod uwagę przy ocenie kryteria, takie jak: wysoka płynność finansowa, pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy. Cieszymy się, że kolejny już rok DLF Sp. z o.o. znalazła się w gronie godnych zaufania i prężnie rozwijających się przedsiębiorstw.

2023.01.25

Weź udział w aukcji WOŚP i wylicytuj unikatowego robota Roomba Combo j7+!

iRobot Polska już po raz 4 wspiera zbiórkę środków dla najbardziej potrzebujących w 31 Finale WOŚP. W tym roku połączyliśmy siły z artystką Basią Rochowczyk znaną pod pseudonimem Stain on the floor, by stworzyć jedyne w swoim rodzaju użytkowe dzieło sztuki. Na aukcję przekazujemy najnowszego, najbardziej zaawansowanego robota odkurzająco-mopującego Roomba Combo j7+. Jest to pierwszy na świecie w pełni samodzielny robot, który dzięki rewolucyjnemu systemowi mopowania, unosi nakładkę mopującą na samą górę obudowy, aby nie zabrudzić i nie zamoczyć dywanów i wykładzin.

Zachęcamy do udziału w tej wyjątkowej aukcji, ponieważ cały dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Aukcja dostępna jest pod linkiem:
https://allegro.pl/oferta/roomba-combo-j7-ozdobiona-przez-basie-rochowczyk-13159806793