Aktualności

2017.03.20

iRobot Roomba 980 i Braava Jet z „Oscarami designu”.

Flagowe roboty iRobot po raz kolejny zachwyciły krytyków wzornictwa. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że iRobot Roomba 980 i Braava Jet zdobyły nagrodę Red Dot Award 2017. Jest ona przyznawana od 1955 r. przez Design Zentrum w Essen.

Kilka tysięcy zgłoszeń co roku oraz jury złożone z uznanych na całym świecie ekspertów sprawia, że plebiscyt ten potocznie nazywany jest „Oscarami designu”.

Nagrody przyznawane są w kategoriach: Projektowanie produktu, Projektowanie komunikacji oraz Projekt koncepcyjny. Nasze roboty zdobyły nagrodę w kategorii Projektowanie produktu.

2017.03.15

Złoty Medal Targów Poznańskich.

Robomow RX20 Pro Nasz najnowszy i najbardziej kompaktowy robot koszący zdobył Złoty Medal Targów Poznańskich.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy pod przewodnictwem Pana prof. dr hab. Grzegorza Skrzyoczaka na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2017 przyznał robotowi koszącemu Robomow RX20 Pro Złoty Medal, który jest świadectwem i potwierdzeniem wysokiej jakości i innowacyjności tego produktu.

2017.03.10

Nawilżacz Eva z IF design award 2017

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza EVA – nawilżacz ultradźwiękowy po raz kolejny została nagrodzona. Jesteśmy bardzo dumni z EVY!

2017.02.27

Kolejny rok z obsługą na najwyższym poziomie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny zdobyliśmy godło "Dbamy o Jakość Obsługi".

Wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Klientów naszej firmy, wykazały bardzo wysoki poziom zadowolenia z świadczonych usług przed i posprzedażowych.

Organizacja i czas obsługi, wiedza i klarowność informacji, estetyka naszego sklepu, to aspekty szczególnie wyróżniające naszą firmę w ocenie Klientów. Godło ‘Dbamy o Jakość Obsługi’ to dla nas szczególna nagroda, gdyż Państwa satysfakcja jest dla nas niezmiernie ważna.